pondělí 9. listopadu 2009

Profesorky z ČVUT nafotily kalendář na rok 2010

Vysokoškolské profesorky z různých fakult ČVUT nafotily kalendář na podporu první Univerzitní mateřské školky "Lvíčata ČVUT" pro děti pracovníků a studentů tamní univerzity. Školka bude mít 3 třídy a kapacitu pro 50 dětí.

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře ČVUT 2010 půjde na zvláštní účet, zřízený na podporu vzniku MŠ Lvíčata ČVUT. V současné době se dokončuje stavební projekt a projekt interiéru MŠ.

Celý projekt byl inspirován podobným (ale odvážnějším) nápadem žen ze středočeské Vyžlovky, které se svlékly, aby získaly peníze na dětské hřiště. Z pochopitelných důvodů se profesorky rozhodly pro mírnější, ale zato velice nápaditý styl kalendáře, který je i graficky opravdu povedený.

kalendář je možné zakoupit dnes 9. 11. od 18.00 hodin v restauraci Potrefená husa (Bílkova 5, Praha 1), kde proběhne jeho křest a od zítřka pak na jednotlivých katedrách a v informačním centru ČVUT a také online na webu kalendarcvut.cz, kde si můžete mimo jiné prohlédnout jednotlivé stránky. Cena kalendáře je 249,- Kč.

Přidat.eu záložku